Wiadomości z Żor

Żory. Policjanci zarekwirowali nielegalne automaty do gier hazardowych!

  • Dodano: 2023-03-16 12:15

Podczas jednej z interwencji związanych z kradzieżą kasetki z gotówką policjanci sprawdzili, co kryje się w pomieszczeniu za zamkniętymi drzwiami. Zauważyli tam maszyny przeznaczone do gier hazardowych. Za urządzanie gier na nielegalnych automatach grożą dotkliwe kary finansowe – 100 tysięcy złotych od każdej ujawnionej maszyny, a także trzy lata więzienia.

W Żorach ujawniono nielegalne automaty do gier hazardowych

W miniony piątek około godziny 3:00 Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Żorach powiadomiony został o kradzieży kasetki z pieniędzmi w jednym z żorskich barów. Na miejscu mundurowi ustalili, iż pracownica lokalu, podczas rozliczania dziennego utargu zauważyła w kasetce brak 400 złotych. Opisała bardzo dobrze byłych klientów, którzy najprawdopodobniej dokonali kradzieży. W trakcie rozmowy policjanci zauważyli zamknięte pomieszczenie, które na co dzień dostępne jest również dla klientów... Przeczucie ich nie myliło – w pomieszczeniu znajdowały się dwie maszyny służące do gier hazardowych. Obie maszyny zostały zabezpieczone w policyjnym magazynie, a sprawą zajmie się teraz Krajowa Administracja Skarbowa.

Za urządzanie gier na nielegalnych automatach grożą dotkliwe kary finansowe – 100 tysięcy złotych od każdej ujawnionej maszyny, a także trzy lata więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również