Wiadomości z Żor

Żory: Nietrzeźwy powybijał szyby w aucie żony

  • Dodano: 2019-07-29 14:45

Żorscy policjanci w niedzielę wieczorem przeprowadzili interwencję wobec nietrzeźwego mężczyzny, który chwilę wcześniej pięściami powybijał szyby w aucie żony.

29 letni mieszkaniec Rybnika po opatrzeniu ran przez pogotowie, został osadzony w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych celem wytrzeźwienia.

W niedzielę po godzinie 22 żorscy funkcjonariusze otrzymali anonimowe zgłoszenie z którego wynikało, iż na os 700-lecia w rejonie bloku nr 8, jakiś mężczyzna demoluje stojący tam samochód.

Po przybyciu na miejsce policjanci zastali zniszczony samochód marki Mitsubishi

W pojeździe były powybijane boczne szyby i zniszczona przednia maska. Po pewnym czasie policjanci zauważyli nieopodal dwóch głośno dyskutujących ze sobą mężczyzn. Jak się okazało jeden z nich który był pod wpływem alkoholu miał rozciętą rękę. Przyznał się, iż to on zniszczył auto które jest własnością jego żony. Mężczyzna ponadto głośno krzyczał i używał słów wulgarnych. Po chwili na miejscu pojawiła się żona 29- latka która oświadczyła, iż faktycznie jest to ich auto. Mężczyzna nadal był wulgarny i agresywny także wobec swojej żony.

Funkcjonariusze aby zapewnić bezpieczeństwo żonie i samemu sprawcy postanowili osadzić go do wytrzeźwienia. Ponadto mężczyzna gdy wytrzeźwieje zostanie ukarany za wykroczenia które popełnił.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.