Wiadomości z Żor

Żory: 46-latka podczas awantury ugodziła swojego partnera nożem

  • Dodano: 2019-10-23 11:00

Zarzut za uszkodzenie ciała swojego partnera usłyszała wczoraj 46-letnia mieszkanka Żor, która podczas kłótni ugodziła dwukrotnie mężczyznę nożem.

49-latek na szczęście doznał jedynie powierzchownych obrażeń, a jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Podczas zdarzenia 46-latka była pijana, badanie wykazało u niej blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem

Po godzinie 10.00 policjanci zostali wezwani na interwencję na osiedle Sikorskiego, gdzie w jednym z mieszkań kobieta podczas kłótni ugodziła nożem swojego partnera.

W mieszkaniu mundurowi zastali pijaną, zdezorientowaną 46-latkę i ustalili, że jej partner wyszedł ranny na zewnątrz. Jak się okazało mężczyzna wzywając pomocy, udał się przed blok i tam zaczął opadać sił. Na szczęście wezwane pogotowie ratunkowe szybko przetransportowało 49-latka do szpitala, gdzie lekarze udzielili mu niezbędnej pomocy.

Kobieta została zatrzymana i doprowadzona do policyjnej celi, zanim usłyszała zarzuty stróże prawa ustalili co tak naprawdę wydarzyło się poprzedniego dnia. Według ich ustaleń mężczyzna z kobietą kłócili się już wcześniej, a eskalacja konfliktu nastąpiła, gdy wrócił rano do domu. W pewnym momencie, kiedy 49-latek wyszedł z kuchni partnerka zaatakowała go dwukrotnie nożem.

46-latce za ugodzenie nożem partnera grozi teraz do 5 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Rdzenny żorzanin

    "Żory-zostańnaszym sąsiadem" , zapraszajcie dalej margines... :>

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również