Wiadomości z Żor

Żory: 46-latka podczas awantury ugodziła swojego partnera nożem

  • Dodano: 2019-10-23 11:00

Zarzut za uszkodzenie ciała swojego partnera usłyszała wczoraj 46-letnia mieszkanka Żor, która podczas kłótni ugodziła dwukrotnie mężczyznę nożem.

49-latek na szczęście doznał jedynie powierzchownych obrażeń, a jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Podczas zdarzenia 46-latka była pijana, badanie wykazało u niej blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem

Po godzinie 10.00 policjanci zostali wezwani na interwencję na osiedle Sikorskiego, gdzie w jednym z mieszkań kobieta podczas kłótni ugodziła nożem swojego partnera.

W mieszkaniu mundurowi zastali pijaną, zdezorientowaną 46-latkę i ustalili, że jej partner wyszedł ranny na zewnątrz. Jak się okazało mężczyzna wzywając pomocy, udał się przed blok i tam zaczął opadać sił. Na szczęście wezwane pogotowie ratunkowe szybko przetransportowało 49-latka do szpitala, gdzie lekarze udzielili mu niezbędnej pomocy.

Kobieta została zatrzymana i doprowadzona do policyjnej celi, zanim usłyszała zarzuty stróże prawa ustalili co tak naprawdę wydarzyło się poprzedniego dnia. Według ich ustaleń mężczyzna z kobietą kłócili się już wcześniej, a eskalacja konfliktu nastąpiła, gdy wrócił rano do domu. W pewnym momencie, kiedy 49-latek wyszedł z kuchni partnerka zaatakowała go dwukrotnie nożem.

46-latce za ugodzenie nożem partnera grozi teraz do 5 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Rdzenny żorzanin

    "Żory-zostańnaszym sąsiadem" , zapraszajcie dalej margines... :>

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.