Wiadomości z Żor

Żory: 33 - letni mieszkaniec Żor sprowadzał narkotyki z zagranicy i leczył nimi ból

  • Dodano: 2019-03-28 11:30

33-letni mieszkaniec Żor odpowie za posiadanie marihuany i sprowadzenie jej z zagranicy.

Wczoraj kryminalni w jego mieszkaniu zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów narkotyków. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Tłumaczył, że narkotyki pomagały mu w chorobie...

Wczoraj po godz. 15.00 policjanci z żorskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 33-latka, który posiadał ponad 30 porcji marihuany. Mężczyzna przechowywał ją w kuchennej szafce, w mieszkaniu, które na nakaz prokuratora kryminalni poddali przeszukaniu. Jak ustalili policjanci, 33-latek sprowadzał narkotyki z zagranicy. Śledczym tłumaczył, że pomagały mu w chorobie.

Mężczyzna usłyszał wczoraj zarzuty i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Przypominamy, że posiadanie środków odurzających lub jakichkolwiek substancji psychotropowych, nawet na własny użytek jest zabronione i zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3, natomiast przywóz, wywóz, przewóz, wewnątrzwspólnotowe nabywanie lub dostawa-karą pozbawienia wolności do lat 5.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • otwórzcieoczy

    wstyd dla żorskiej policji, że się takimi głupotami zajmują. Chłopak nie dość że chory, to jeszcze za policyjne statystyki mu się życie rozpada.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.