Wiadomości z Żor

Żorski Bieg Biało-Czerwony dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości

  • Dodano: 2022-11-10 07:30, aktualizacja: 2022-11-10 08:07

W najbliższy piątek po raz czwarty pobiegniemy w naszym mieście w biało-czerwonych barwach podczas Żorskiego Biegu Biało-Czerwonego. Organizatorem wydarzenia, którego celem jest uczczenie Narodowego Święta Niepodległości jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach.

Żorski Bieg Biało-Czerwony

Start Biegu Biało-Czerwonego zaplanowano na 11 listopada o godz. 11:11 w Parku Cegielnia. Zapisy będą prowadzone w dniu biegu, w sekretariacie czynnym w godz. 8:30 – 10:45. Obowiązuje limit 300 zawodników – decyduje kolejność zgłoszeń. Dla każdego uczestnika MOSiR Żory przygotował pamiątkowy numer startowy, flagę oraz buff w narodowych barwach. Osoby, które ukończą bieg będą mogły wziąć dodatkowo udział w konkursie z nagrodami. Przypominamy, iż impreza ma charakter rekreacyjny a udział w biegu jest bezpłatny.

- Zachęcamy do udziału całe rodziny, mile widziane będą wśród uczestników akcenty i atrybuty biało czerwone. Bieg poprowadzi grupa żorskich sportowców ubranych w biało-czerwone dresy z orzełkiem na piersiach, którzy są członkami kadr narodowych w różnych dyscyplinach sportowych. Wśród nich pojawi się m.in. piłkarka ręczna Iga Barska, softballistka Martyna Jarzyna, biegacz długodystansowiec Andrzej Wereszczak oraz karateka Dariusz Kudyk. Serdecznie zapraszamy do udziału – zachęca Marek Utrata, dyrektor MOSiR Żory.

Żorski Bieg Biało-Czerwony dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również