Wiadomości z Żor

Żorscy policjanci zatrzymali kilku mężczyzn poszukiwanych przez sądy!

  • Dodano: 2021-12-27 10:00, aktualizacja: 2021-12-27 11:03

Przez miniony weekend żorscy policjanci zatrzymali kilku mężczyzn poszukiwanych przez sądy. Za dwoma z nich wydano listy gończe. Wszyscy trafili już do zakładów karnych, gdzie odbywają orzeczone kary pozbawienia wolności.

Wszyscy poszukiwani trafili już do zakładów karnych

42-latek, który został zatrzymany w piątek przed południem niespełna dwa miesiące temu wrócił do Polski z Norwegii. Kryminalni zauważyli go po 9.00 na osiedlu Sikorskiego kiedy chciał wysiąść z samochodu. W rozmowie z policjantami przyznał, że w tym czasie przebywał u swej partnerki, utrzymując się z oszczędności. Za mężczyzną wcześniej Sąd Rejonowy w Żorach wydał list gończy.

Tego samego dnia na osiedlu Powstańców Śląskich policjanci zatrzymali 36-latka poszukiwanego także przez miejscowy sąd. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych po tym jak ktoś poinformował stróżów prawa, że poszukiwany ukrywa się u matki.

Również w piątek żorscy kryminalni zatrzymali 31-latka, który wrócił z Holandii i zawitał do Żor. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, a jego zatrzymanie było owocem współpracy z cieszyńskimi policjantami. 31-latek zatrzymany został podobnie jak 36-latek na osiedlu Powstańców Śląskich.

Z soboty na niedzielę z kolei, w obrębie osiedla Powstańców Śląskich, podczas kontroli pojazdu, którą przeprowadzili policjanci patrolujący miasto w ich ręce wpadł także 35-latek poszukiwany przez żorski sąd. Mężczyzna wraz z dwoma znajomymi przebywał w samochodzie.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.