Wiadomości z Żor

Zmiany na stanowiskach kierowniczych w jednostkach śląskiego garnizonu

  • Dodano: 2019-12-31 10:00

W katowickiej komendzie wojewódzkiej policji odbyła się uroczystość związana ze zmianami na stanowiskach kierowniczych w komendach w Cieszynie, Chorzowie, Katowicach, Zabrzu i Żorach. Rozkazy o powierzeniu obowiązków wręczył nowym szefom jednostek Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Mariusz Krzystyniak.

Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenia rozkazów personalnych o powierzeniu obowiązków na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim. Rozkazem personalnym z dnia 24 grudnia br. Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztof Justyński z dniem 3 stycznia 2020 roku powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku:

  • Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie  – mł. insp. Jackowi Stelmachowi – dotychczasowemu                I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Żorach.
  • I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Żorach  – mł. insp. Piotrowi Sieleckiemu – dotychczasowemu        I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie.
  • I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu  – podinsp. Jackowi Nowakowi – dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu.
  • Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu – nadkom. Jarosławowi Bąkowi – dotychczasowemu Naczelnikowi Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach.
  • I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie - nadkom. Grzegorzowi Kasprzykowi - dotychczasowemu Komendantowi Komisariatu Policji III w Katowicach.

Rozkaz o powierzeniu obowiązków odczytała nadkom. Małgorzata Stempniowska - Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, a zebranym wręczył je Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Mariusz Krzystyniak. W uroczystości uczestniczyli również przełożeni nowych kierowników jednostek.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.