Wiadomości z Żor

Zderzenie dwóch pojazdów na ul. Pszczyńskiej. Pijany kierowca spowodował kolizję

  • Dodano: 2022-04-22 11:15

Wczoraj przed godziną 7:00 przed skrzyżowaniem ulicy Pszczyńskiej z ulicą Obwodnica Północna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na szczęście uczestnikom nic się nie stało. Sprawcy mundurowi zabrali prawo jazdy i odholowali samochód.

Rozwojowa kolizja drogowa w Żorach

Do kolizji drogowej samochodów marki Volvo oraz Opel doszło w czwartek 21 kwietnia przed godziną 7:00 na ulicy Pszczyńskiej. Wszystko rozpoczęło się, kiedy kierująca samochodem osobowym marki Opel, 35-letnia mieszkanka powiatu rybnickiego zatrzymała się przed oznakowanym przejściem dla pieszych, aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu. Jadący za nią samochodem osobowym marki Volvo nie zachował odpowiedniej odległości i uderzył w tył Opla. Po przebadaniu przez policjantów trzeźwości kierujących okazało się, iż 41-letni kierowca Volvo, zamieszkały powiecie pszczyńskim był nietrzeźwy.

Po sprawdzeniu pojazdu w policyjnych bazach okazało się, że konieczne jest odholowanie i zabezpieczenie pojazdu. Mężczyźnie zatrzymane zostały prawo jazdy, a samochód odholowany został na policyjny parking.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.