Wiadomości z Żor

Zdemolował 2 stanowiska w banku, bo odmówiono mu wypłaty pieniędzy

  • Dodano: 2019-11-06 12:00

Za zdemolowanie dwóch stanowisk obsługi klienta w banku odpowie 56-letni mieszkaniec Żor, który wczoraj zdenerwował się kiedy odmówiono mu wypłaty pieniędzy.

Mężczyzna chciał podjąć gotówkę używając odcisku palca, a kiedy dowiedział się, że to niemożliwe zaczął niszczyć sprzęt. 56-latek po nagłym wybuchu agresji usiadł spokojnie i oczekiwał na przyjazd patrolu.

Wczoraj przed 10.00 policjanci zostali wezwani na interwencję do oddziału jednego z żorskich banków. Powodem było bulwersujące zachowanie klienta, który ze złości zdemolował w nim wyposażenie dwóch stanowisk. Jak ustalili stróże prawa 56-latek chciał wcześniej wybrać pieniądze, jednak nie miał przy sobie dowodu osobistego i postanowił to zrobić za pomocą odcisku palca.

Gdy mężczyzna usłyszał, że nie ma takiej możliwości wpadł w szał. Najpierw wyszedł na zewnątrz, jednak w mgnieniu oka wrócił i zaczął zrzucać z biurek komputery, telefony i monitory. Uszkodził też jedno z biurek, po czym usiadł i czekał na patrol.

Interweniujący policjanci ustalili tożsamość mężczyzny i przebadali go na alkomacie, a ten wykazał, że w chwili zdarzenia był trzeźwy. 56-latek wkrótce odpowie za zniszczenie mienia, jednak póki co bank musi wycenić straty.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również