Wiadomości z Żor

Zapłakany 5-latek wałęsał się sam po ulicy - pomogła czujna mieszkanka Żor

  • Dodano: 2019-08-21 10:00

29-letnia mieszkanka Żor zainteresowała się losem małego chłopca. 5-latek szedł wczoraj, wieczorem ulicą Boryńską i głośno płakał. Dzięki postawie kobiety i szybkiej pomocy policjantów dziecko wróciło szczęśliwie do domu.

Wczoraj około 19.30 mieszkanka Żor przyprowadziła do komendy małego chłopca. Z relacji 29-latki wynikało, że płaczące dziecko napotkała przy ulicy Boryńskiej. Kobieta zainteresowała się jego losem i postanowiła poprosić mundurowych o pomoc w odnalezieniu rodziców chłopca.

Policjanci szybko ustalili, gdzie mieszka maluch i wraz z nim pojechali do mieszkania. Tam zastali jego matkę i oddali jej pod opiekę syna. 35-latka była bardzo zdziwiona nieoczekiwaną wizytą mundurowych i tłumaczyła, że dziecko miało bawić się pod blokiem.

Na szczęście dzięki empatii 29-letniej mieszkanki Żor cała historia znalazła swój szczęśliwy finał i dziecko, całe i zdrowe wróciło do domu.


Źródło: KMP Żory

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • Jacek

    Kolejna ofiara 500+

  • Agata

    Pięciolatek o 19:30 sam pod blokiem???? Brawa dla matki!!!!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.