Wiadomości z Żor

Zakończ wakacje w Parku Rozrywki Twinpigs. Co w programie?

  • Dodano: 2020-08-26 14:15

Park Rozrwyki Twinpigs w Żorach przygotował niespodziankę na ostatni weekend wakacji! Każde dziecko, które odwiedzi Twinpigs 29 lub 30 sierpnia otrzyma specjalny plan lekcji i mini-książeczkę.

Ponadto w miasteczku organizowane będą warsztaty „Jak zachować się w autobusie?” O najważniejszych zasadach przypominać będą parkowi animatorzy: Indianie, kowboje i Hawajki. Zajęcia połączone z zabawą będą odbywać się w najbliższą sobotę i niedzielę o godzinie 12:45 przy żółtym autobusie. Amerykański school bus stanie na terenie parku przy Kole Młyńskim Far View.  

To nie koniec niespodzianek, które Twinpigs przygotował na końcówkę wakacji

Każda rodzina, która odwiedzi park w ostatni weekend sierpnia, otrzyma specjalny kupon dla dziecka z darmowym biletem wstępu do parku! Kupon będzie można wykorzystać do końca sezonu 2020. W sierpniu Twinpigs czynny jest codziennie, a we wrześniu w każdą sobotę i niedzielę.

Nowy rok szkolny to dużo obowiązków dla całej rodziny, dlatego warto skorzystać z ostatnich chwil relaksu i wybrać się do stolicy rodzinnej zabawy. Wpadnijcie do Twinpigs, a my zadbamy o świetną rozrywkę - zaprasza managerka Parku, Agata Bińkowska.  

Park Rozrywki Twinpigs w Żorach znajduje się przy ul. Katowickiej 24. Goście mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu. 

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.