Wiadomości z Żor

Zacznij ze swoim dzieckiem przygodę z rolkami!

  • Dodano: 2020-05-29 09:00

Lubisz spędzać aktywnie czas wraz z dzieckiem? Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach przygotował wyjątkowe zajęcia, podczas których rodzic w parze z dzieckiem będzie mógł spróbować swoich sił w jeździe na rolkach.

Uczestnicy „Rolkowego ABC” w drugiej połowie czerwca wezmą udział w cyklu 8 zajęć, odbywających się na torze rolkowym w Parku Cegielnia. Planowane jest stworzenie dwóch grup po 14 osób. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, organizator zapewnia także opiekę medyczną. Zajęcia potrwają dwa tygodnie i będą odbywały się w środy, czwartki, soboty i niedziele o godzinie 16:30. Pierwsze zajęcia odbędą się w środę, 17 czerwca o godzinie 16:30.

Koszt udziału w warsztatach to 160 zł od pary. Zapisy przyjmowane są w Hali sportowej MOSiR, pod nr tel. 32 43 41 172 wew. 14. Zebranie organizacyjne odbędzie się również w Hali MOSiR  przy ul. Folwareckiej 10, w poniedziałek, 15 czerwca  o godzinie 16:30. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie własnego sprzętu, ze względu na obowiązujące zasady bezpieczeństwa. Szczegóły na www.mosir.zory.pl.

Zacznij ze swoim dzieckiem przygodę z rolkami!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.