Wiadomości z Żor

Zaatakował ekspedientkę i znieważył żorskich policjantów

  • Dodano: 2019-04-15 11:15

Za znieważenie policjantów i atak na sprzedawczynię odpowie 32-letni mieszkaniec Żor, który stracił panowanie nad emocjami, gdy karta płatnicza "odmówiła mu posłuszeństwa".

Mężczyzna pojawił się w sklepie po piwo, a gdy nie udało mu się zrealizować płatności wpadł w szał i wszczął awanturę. Zanim zdążył się oddalić przed przybyciem patrolu został ujęty przez wcześniej zaatakowaną kobietę.

Do zdarzenia doszło wczoraj po 17.00 na ulicy Rybnickiej

W jedbym ze sklepów pojawił się mężczyzna, który zamierzał kupić piwo. Kiedy podszedł do kasy i próbował dokonać płatności kartą okazało się, że nie może jej zrealizować. Najpierw uderzył pięścią w terminal płatniczy, a potem zaczął się awanturować. 32-latek wyzywał sprzedawczynię, a chwilę później kilkukrotnie uderzył. Mężczyzna zachował się w ten sposób, gdy kobieta złapała go chcąc udaremnić mu ucieczkę przed przybyciem patrolu.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali mężczyznę. Zanim trafił on jednak do policyjnego aresztu nie reagował na żadne polecenia, a podczas doprowadzenia wielokrotnie znieważył interweniujących stróżów prawa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również