Wiadomości z Żor

Za nami 43. Żorska Wiosna Młodości! [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2022-06-09 11:00

Przez trzy dni w żorskim Parku Cegielnia trwało prawdziwe muzyczne święto! To za sprawą 43. Żorskiej Wiosny Młodości, która zachwyciła licznie zgromadzoną publiczność.

Żorska Wiosna Młodości 2022

W tym roku okazja do świętowania jest wyjątkowa – obchodzimy bowiem 750. rocznicę założenia Miasta Żory. Wyjątkowa była też 43. Żorska Wiosna Młodości, która trwała aż trzy dni.  Rozpoczęła ją Szkolna Wiosna Młodości, z występami utalentowanych dzieci i młodzieży z żorskich szkół i przedszkoli. Następnie w piątek na scenie wystąpiły zespołu GraVity Off, TABU oraz Karaś/Rogucki. Sobota to koncerty żorskiego rapera Pacho, legendy rocka Macieja Maleńczuka oraz zespołu Afromental. Ostatni dzień imprezy uświetnili żorski zespół Origin of Escape, młoda gwiazda Viki Gabor, a jako ostatni wystąpił Mrozu.  

Podziękowania Miejskiego Ośrodka Kultury w Żorach

Miejski Ośrodek Kultury w Żorach składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji 43. Żorskiej Wiosny Młodości.

- Dziękujemy Władzom Miasta oraz pracownikom Urzędu Miasta Żory za udzielenie zgody i wsparcie w realizacji tego wielkiego przedsięwzięcia.
Dziękujemy sponsorom za okazaną hojność, a zwłaszcza: Nifco - Korea Poland Sp z o.o. – Sponsorowi Głównemu, Firmie BMT, Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji Żory, Tower School of English Sport-Klinice, Gebrueder Peitz Żory, Pizzerii U Wąsa, Info Graf drukarnia wielkoformatowa, SFW Warwas - Profesjonalne Wyburzenia i Rozbiórki, Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu i Wydziałowi Nauk Społecznych w Jastrzębiu Zdroju.

Serdecznie podziękowania składamy na ręce służb mundurowych: Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Żorach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Żorach, Komendzie Miejskiej Policji w Żorach. Dzięki waszej obecności mieszkańcy Żor mogli bezpiecznie bawić się na koncertach.

Dziękujemy Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji - zawsze możemy liczyć  na Waszą pomoc w organizacji i zabezpieczeniu terenu.

Dziękujemy Wam – mieszkańcom Żor i wszystkim gościom za tak liczny udział. Dziękujemy za świetną imprezę, wspólną zabawę i zapraszamy w przyszłym roku! - przekazuje MOK w Żorach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.