Wiadomości z Żor

Wybory do Rad Dzielnic nie odbędą się w kolejnych dzielnicach

  • Dodano: 2021-11-19 08:30, aktualizacja: 2021-11-19 08:44

Informujemy, że ponieważ liczba zgłoszonych kandydatów na członków Rady Dzielnicy Osiny i Zachód nie przekracza liczby mandatów pozostających do obsadzenia, ale jednocześnie wynosi nie mniej niż połowę statutowego składu rady, to wybory w tych dzielnicach nie będą przeprowadzane.

Za wybranych na członków Rady Dzielnicy Osiny na kadencję 2021-2026 uznaje się zgłoszonych kandydatów: Broda Marcin, Chmiel Karol, Grabarczyk Artur, Grześczak Rafał, Hałacz Adam, Hałacz Eugeniusz, Hałacz Krzysztof, Hupka Damian, Klepek Aleksander, Kreis – Podruczny Irena, Niesporek Stanisława, Pańczyk Piotr, Przeliorz Zofia, Wańczura Marian i Wróblewski Radosław.

Natomiast wybranych na członków Rady Dzielnicy Zachód na kadencję 2021-2026  uznaje się zgłoszonych kandydatów: Cimała Henryk, Gamoń Małgorzata, Kempny Benedykt, Michalski Jacek, Nowicka Gabriela, Oszek Henryk, Oszek Tomasz, Pietrzykowska Krystyna oraz Szweda Michał.

Z uwagi na to, że liczba zgłoszonych kandydatów na członków Rady Dzielnicy Pawlikowskiego jest mniejsza niż połowa statutowego składu Rady, to wybory nie odbędą się. O wyznaczeniu kolejnych wyborów będziemy informowali mieszkańców w późniejszym terminie.

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.