Wiadomości z Żor

Wybierz się w sentymentalną podróż w ramach akcji MOSiR Żory

  • Dodano: 2020-05-27 09:15

Jak wyglądały boiska w Żorach 30 lat temu? Jakie dyscypliny sportu cieszyły się wtedy największą popularnością? Z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji będziemy mieli okazję, aby cofnąć się w czasie i zobaczyć jak wiele zmieniło się w naszym mieście w ciągu ostatnich trzech dekad.

W tym roku obchodzimy trzydziestą rocznicę funkcjonowania samorządu terytorialnego. Od lat 90. zmieniło się wiele: w naszym mieście powstały nowe boiska, hale sportowe, siłownie pod chmurką – wszystko po to, aby rozwijać w mieszkańcach pasję do zdrowego stylu życia. Pod koniec maja na stronie www.mosir.zory.pl ukażą się dwa filmy prezentujące archiwalne materiały związane z działalnością sportową a naszym mieście. W środę, 27 maja pojawi się film pokazujący żorskie obiekty sportowo-rekreacyjne, natomiast w czwartek, 28 maja będziemy mogli wspomnieć najbardziej spektakularne imprezy, zorganizowane przez MOSiR Żory.

W ramach obchodów trzydziestolecia samorządu terytorialnego, MOSiR Żory przygotował również wirtualne treningi. Aby wspólnie z instruktorką Weroniką Poradą spróbować swoich sił w intensywnym treningu TABATA, w sobotę 30 maja o godzinie 9:00 wejdź na stronę www.mosir.zory.pl lub na profil Faceboook i rozpocznij dzień na sportowo!  W niedzielę, 31 maja o godzinie 9:00 fani Nordic Walkingu będą mieli okazję, by wraz z instruktorką Natalią Wykręt wykonać ćwiczenia rozgrzewające z kijkami.

Wybierz się w sentymentalną podróż w ramach akcji MOSiR Żory

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również