Wiadomości z Żor

Wybierz logo obchodów 750-lecia Miasta Żory – weź udział w ankiecie!

  • Dodano: 2021-12-30 08:15, aktualizacja: 2021-12-30 08:30

Przyszły rok będzie wyjątkowy, gdyż Miasto Żory będzie świętowało swoje 750. urodziny! Z tego powodu ogłoszono konkurs na logo, które będzie promowało wydarzenia związane z tym wspaniałym jubileuszem. O tym, które logo zostanie ostatecznie wybrane zdecydują w głosowaniu mieszkańcy! Glosy można oddawać przez Internet do 6 stycznia.

Do Urzędu Miasta Żory wpłynęło aż 165 prac z całej Polski!

Kapituła konkursu pod przewodnictwem Waldemara Sochy wybrała trzy propozycje logo obchodów 750. rocznicy  nadania Żorom praw miejskich i postanowiła ostateczną decyzję pozostawić mieszkańcom.

- Zainteresowanie konkursem przerosło nasze oczekiwania. Wpłynęło wiele ciekawych praca i wybór tej jednej najlepszej nie był łatwy. Ostatecznie Kapituła uznała, że najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie głosu mieszkańcom i poproszenie ich o wybór logotypu w głosowaniu – mówi Adrian Lubszczyk, naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Żory.

Głosować można do 6 stycznia włącznie poprzez formularz internetowy, podając imię, nazwisko  i adres e-mail. Autor pracy, która zwycięży w głosowaniu otrzyma ufundowaną przez firmę Kapadora Sp. z o.o. nagrodę główną, czyli 3 000 zł.

Głosować można TUTAJ.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również