Wiadomości z Żor

Wirtualny wyścig od morza do Tatr! Zapisz się już dziś i zdobądź medal oraz inne nagrody!

  • Dodano: 2021-01-04 07:30, aktualizacja: 2021-01-04 07:41

„Run Forrest od Morza do Tatr” to wyjątkowy sportowy projekt, w którym można uczestniczyć nawet cały rok! Celem jego uczestników jest pokonanie aż 1 000 km startując symbolicznie znad polskiego morza, z Władysławowa, by spróbować dotrzeć do stolicy polskich gór – Zakopanego.

Na tych, którzy pokonają minimum 100 km czeka pamiątkowy medal oraz opaska!

Nieważne jak bardzo zaawansowanym biegaczem czy piechurem jesteś, jesteśmy pewni, że możesz tego dokonać! W końcu wystarczy pokonywać zaledwie 3 km dziennie by się zmieścić w limicie i dotrzeć do mety – zachęcają organizatorzy wydarzenia Run Forrest od Morza do Tatr”.

Zadaniem uczestników jest pokonanie jak największej ilości km, startując symbolicznie znad polskiego morza, z Władysławowa, by spróbować dotrzeć do stolicy polskich gór – Zakopanego. Symboliczną metę ustawiono na Kasprowym Wierchu. Cała zabawa ma motywować mieszkańców do ruchu na świeżym powietrzu. 

Koszt udziału w tym wydarzeniu to 39 zł, a w pakiecie znajduje się elektroniczny certyfikat, możliwość śledzenia swych postępów na interaktywnej mapie i w codziennie automatycznie aktualizowanej tabeli wyników; pamiątkowy medal i dedykowana opaska termoaktywna Tervel full print. Dodatkowo dla minimum 150 pierwszych osób na mecie czekała będzie koszulka techniczna finishera Tervel Refelation full print.

Jedną z kategorii dodatkowych wyzwania jest „Turniej Miast”. Zachęcamy na biegania i chodzenia kilometrów dla Żor!  Zapisy oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej wydarzenia.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.