Wiadomości z Żor

Wirtualny wyścig od morza do Tatr! Zapisz się już dziś i zdobądź medal oraz inne nagrody!

  • Dodano: 2021-01-04 07:30, aktualizacja: 2021-01-04 07:41

„Run Forrest od Morza do Tatr” to wyjątkowy sportowy projekt, w którym można uczestniczyć nawet cały rok! Celem jego uczestników jest pokonanie aż 1 000 km startując symbolicznie znad polskiego morza, z Władysławowa, by spróbować dotrzeć do stolicy polskich gór – Zakopanego.

Na tych, którzy pokonają minimum 100 km czeka pamiątkowy medal oraz opaska!

Nieważne jak bardzo zaawansowanym biegaczem czy piechurem jesteś, jesteśmy pewni, że możesz tego dokonać! W końcu wystarczy pokonywać zaledwie 3 km dziennie by się zmieścić w limicie i dotrzeć do mety – zachęcają organizatorzy wydarzenia Run Forrest od Morza do Tatr”.

Zadaniem uczestników jest pokonanie jak największej ilości km, startując symbolicznie znad polskiego morza, z Władysławowa, by spróbować dotrzeć do stolicy polskich gór – Zakopanego. Symboliczną metę ustawiono na Kasprowym Wierchu. Cała zabawa ma motywować mieszkańców do ruchu na świeżym powietrzu. 

Koszt udziału w tym wydarzeniu to 39 zł, a w pakiecie znajduje się elektroniczny certyfikat, możliwość śledzenia swych postępów na interaktywnej mapie i w codziennie automatycznie aktualizowanej tabeli wyników; pamiątkowy medal i dedykowana opaska termoaktywna Tervel full print. Dodatkowo dla minimum 150 pierwszych osób na mecie czekała będzie koszulka techniczna finishera Tervel Refelation full print.

Jedną z kategorii dodatkowych wyzwania jest „Turniej Miast”. Zachęcamy na biegania i chodzenia kilometrów dla Żor!  Zapisy oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej wydarzenia.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.