Wiadomości z Żor

Weź udział w ankiecie nt. rozwoju elektromobilności w Żorach

  • Dodano: 2020-01-09 09:00

Elektromobilność, czyli zastosowanie pojazdów z napędem elektrycznym to zagadnienie coraz popularniejsze na całym świecie oraz w naszym kraju. Rozwój elektromobilności to szansa na wprowadzenie bardziej ekologicznych rozwiązań w transporcie także w naszym mieście. Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej „Strategii rozwoju elektromobilności w mieście Żory”.

Już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia w godzinach 10:00 - 17:00 w Domu Kultury w Żorach, mieszczącym się przy ul. Dolne Przedmieście 1 odbędą się badania ankietowe związane z przygotowywaną częścią diagnostyczną „Strategii rozwoju elektromobilności w mieście Żory”. Dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dokument ma ogromne znaczenie dla rozwoju naszego regionu w obszarze nowoczesnego transportu i komunikacji, a także dla ochrony środowiska i podnoszenia jakości życia mieszkańców.

Badania ankietowe przeprowadzane będą przez ekspertów z firmy Collect Consulting S.A. na zlecenie Gminy Miejskiej Żory. Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszego miasta do wzięcia udziału w badaniu!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.