Wiadomości z Żor

Wakacyjna wizyta policjantów w żorskim żłobku

  • Dodano: 2020-07-27 07:15, aktualizacja: 2020-07-27 07:35

Żorscy policjanci, na zaproszenie wychowawców odwiedzili w piątek dzieci ze żłobka "Planeta Maluchów". Maluszki miały okazję z bliska przyjrzeć się policyjnemu mundurowi, przywitać z pluszowym Sznupkiem i porozmawiać ze stróżami prawa.

Najbardziej jednak zachwycił ich sygnał policyjnych syren...

Z okazji Święta Policji wychowawczynie ze żłobka "Planeta Maluchów" postanowiły zaprosić mundurowych w swoje progi. Już po 9.00 wraz z maluszkami oczekiwały na przybycie gości na placu zabaw. Kiedy tylko pojawili się o umówionej godzinie uśmiechnięte buzie dzieci zwróciły się w ich stronę.

Ponieważ policjanci złożyli wizytę naprawdę małym dzieciom, to towarzyszył im mały Sznupek, a nawet dwa i na widok maskotek najmłodsi, którzy nieco bali się niecodziennych gości przełamali swój strach. Po kilku minutach rozmowy i powitań z pacynkami wszystkich uczestników spotkania ogarnęła radość, a po dźwięku policyjnych syren rozległy się gromkie brawa.

Ku zaskoczeniu mundurowych najmłodsi wiedzieli czym zajmują się na co dzień policjanci, a większość z nich znała numer alarmowy.

Spotkanie odbyło się w ramach akcji "Bezpieczne Wakacje" i przebiegało z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Wakacyjna wizyta policjantów w żorskim żłobku

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również