Wiadomości z Żor

W Żorach startuje piłkarska klasa sportowa!

  • Dodano: 2020-05-14 10:00

Kończysz ósmą klasę a piłka nożna to twoja pasja? Wybierz III Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Żorach! To właśnie tam trwa nabór do pierwszej klasy Mistrzostwa Sportowego o profilu piłka nożna, utworzonej we współpracy z Klubem Sportowym Kleszczów.

Już od września młodzi piłkarze będą mogli rozpocząć naukę w pierwszej klasie Mistrzostwa Sportowego, aby rozwijać swe umiejętności pod okiem wykwalifikowanych trenerów i pedagogów. Szkoła zapewnia optymalne warunki, umożliwiające łączenie treningów piłki nożnej z realizacją zajęć dydaktycznych, a także udział w turniejach, rozgrywkach ligowych na poziomie juniorskim i seniorskim oraz wyjazdy na obozy sportowe. Treningi w ramach lekcji wychowania fizycznego będą się odbywały na hali sportowej i Orliku na terenie szkoły oraz Stadionie MOSiR Żory i boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 13 w Żorach. Uczniowie są zwolnieni ze składek zawodniczych i mają zapewnioną profesjonalną opiekę medyczną.

Trwa również nabór uzupełniający do obecnych klas pierwszych o profilu piłka nożna. Zgłoszenia chętnych do podjęcia nauki w klasie piłkarskiej należy kierować do trenera Mieczysława Jakubowskiego pod numer telefonu 502 027 169 lub mailowo: mietekjakubowski70@gmail.com. Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdują się na stronie internetowej szkoły: http://www.zs3zory.aplus.pl/szkola/

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również