Wiadomości z Żor

W szafie schowane były nie tylko narkotyki...

  • Dodano: 2022-04-25 10:15

W miniony czwartek przed 17:00 żorscy policjanci podczas interwencji znaleźli w mieszkaniu nie tylko poszukiwaną osobę, ale również substancje psychoaktywne. Za posiadanie i udostępnianie sprawcy takiego czynu grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

Zagadkowe zniknięcie kolegi

Przed podjęciem interwencji mundurowi przeprowadzili obserwację miejsca, do którego zaplanowali się udać. Zauważyli samochód, z którego wysiadły 4 osoby i weszły do budynku. Policjanci zapukali do drzwi - otworzył im 44-letni właściciel, twierdząc, że jest z nim wyłącznie kolega. Po wejściu do lokalu okazało się, że jest w nim pusto, a właściciel mieszkania nie potrafił wyjaśnić, co stało się z mężczyzną. W trakcie rozmowy zachowywał się bardzo nerwowo.

Interweniujący na stoliku kawowym zauważyli pozostałości białego proszku, a następnie dokonali przeszukania mieszkania. W jednej z szaf odnaleźli ukrywające się 3 osoby, które przy sobie posiadały woreczek z zapięciem strunowym, w którym znajdowała się biała substancja w ilości około 5 gramów, a pod jednym ze stolików kolejny woreczek.

25-latka poszukiwana była za posiadanie niedozwolonych substancji

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach osób przebywających w mieszkaniu okazało się, iż jedna z nich tj. 25-latka poszukiwana jest do odbycia ponad 200 dni kary pozbawienia wolności za posiadanie substancji odurzających. Dzięki wnikliwej interwencji mundurowych poszukiwana najbliższy czas spędzi "za kratkami", a narkotyki nie trafią na ulice.

Za posiadanie i udostępnianie narkotyków lub substancji odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również