Wiadomości z Żor

Urząd Miasta przedłuża czas na wzięcie udziału w konkursie Ekologicznym

  • Dodano: 2024-04-24 11:30

Urząd Miasta zaprasza do zaangażowania się w działania na rzecz naszej planety, dlatego też przedłuża czas na wzięcie udziału w konkursie na najlepszy film ekologiczny pod tytułem „Chcemy Oddychać Czystym Powietrzem”.

Konkurs ekologiczny

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Chodzi o stworzenie krótkiego filmu, który nie tylko zainspiruje innych do działania na rzecz ochrony środowiska, ale także pokaże, jak ważne jest dbanie o czyste powietrze dla naszej zdrowej przyszłości.

Warunki

Temat pracy konkursowej powinien obrazować działania/rozwiązania przyczyniające się do poprawy jakości powietrza, w szczególności do zapobiegania zanieczyszczeniom pochodzącym z tzw. „niskiej emisji". 

Praca konkursowa powinna być nie krótsza niż 20 sekund i nie dłuższa niż 180 sekund. W opisie filmu należy zamieścić treść „chcemy oddychać czystym powietrzem". Materiał należy umieścić w serwisie YouTube nadając mu status „Publiczny". Link do filmu należy przesłać drogą elektroniczną na adres Organizatora dotacje@um.zory.pl wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową.

Termin nadsyłania filmów wydłużono do 13 maja 2024 r.

  • Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: dron rekreacyjny, czytnik ebooków czy słuchawki bezprzewodowe.
Urząd Miasta przedłuża czas na wzięcie udziału w konkursie Ekologicznym

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również