Wiadomości z Żor

Trzy miesiące i blisko 100 osób poszukiwanych w rękach policji!

  • Dodano: 2023-04-03 13:30

Żorscy kryminalni po raz kolejny udowodnili, że żaden przestępca nie może czuć się bezkarnie. W ciągu kwartału w ręce miejscowych policjantów wpadło aż 97 poszukiwanych, w tym również osób, za którymi wydane zostały listy gończe. Najbliższe miesiące spędzą za kratami.

Prawie 100 poszukiwanych w rękach mundurowych

Tylko w ciągu ostatnich 3 miesięcy żorscy mundurowi namierzyli i zatrzymali wiele osób, które poszukiwane były m.in. na podstawie sądowych nakazów doprowadzenia do Zakładów Karnych, w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci tropią osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości aż do skutku, tak aby poniosły one zasądzone konsekwencje swoich czynów. Poszukiwani, aby uniknąć spotkania ze stróżami prawa, często wybierają różne miejsca na swoje kryjówki, licząc na to, iż pozostaną bezkarni.

Poszukiwacze Wydziału Kryminalnego żorskiej Policji tylko w czasie od początku stycznia do końca marca namierzyli i zatrzymali łącznie 97 osób poszukiwanych, w tym 66 osób nakazem doprowadzenia do zakładu karnego - aż 14 z nich poszukiwanych było na podstawie wydanych listów gończych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również