Wiadomości z Żor

To będzie wielkie święto wolontariuszy! Przed nami Gala Wolontariatu

  • Dodano: 2023-02-23 07:45, aktualizacja: 2023-02-23 08:07

Ich bezinteresowny wysiłek i zaangażowanie sprawiają, że codzienne życie wielu potrzebujących staje się znacznie łatwiejsze. Mowa oczywiście o wolontariuszach, których rola w ostatnich, trudnych latach, jest niezwykle istotna i cały czas rośnie. By docenić ich dziania Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych organizuje Galę Wolontariatu, na którą zaprasza także mieszkańców.

Gala Wolontariatu 2023

Gala Wolontariatu odbędzie się w poniedziałek, 27 lutego o godz. 18:00 w żorskim kinie „Na Starówce”. Data jest nieprzypadkowa - w tym dniu świętujemy Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych! Podczas gali podsumowane i wyróżnione zostaną różne bezinteresowne inicjatywy obywatelskie, zrealizowane przez mieszkańców Żor w latach 2020 - 2022.

Wydarzanie uświetni koncert Anny Hameli oraz występ stand-upera Marcina Zbigniewa Wojciecha. Gala Wolontariatu to święto wolontariuszy oraz żorskich organizacji pozarządowych. ŻCOP zaprasza NGO-sy  do wspólnego świętowania! Organizacje zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą odebrać darmowe wejściówki w  Punkcie Obsługi Klienta w siedzibie ŻCOP (os. Sikorskiego 52). Organizatorzy proszą o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr 32 43 55 111

Wydarzenie jest dofinansowane z projektu Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego.

To będzie wielkie święto wolontariuszy! Przed nami Gala Wolontariatu

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również