Wiadomości z Żor

Świąteczne heklowanie w Domu Kultury

  • Dodano: 2022-12-02 14:15

Miejski Ośrodek Kultury w Żorach zaprasza na warsztaty świątecznego heklowania bombek z Ewą Kolarczyk. Warsztaty odbędą się w sobotę 3 i 17 grudnia w godzinach od 11:00 do 13:00 w Domu Kultury w Żorach / Studio Działań Artystycznych.

Zanim stopisz się Bałwanie
W przedświątecznym dzikim szale
Lepiej idź na HEKLOWANIE
Zrób sam prezent okazale!

Kryzys, inflacja, podwyżka cen. Straty zadane przez konsumpcyjnego potwora toczącego się ulicami naszych miast są jeszcze większe. W szaleńczym pędzie sunie zatłoczonymi chodnicami obijając przechodniów o barki, co rusz, raz za razem wytrącając z kieszeni portfele, na całe szczęście już pusteŚ Opłacało się stać pół dnia w kolejne, by kupić slay fancy gigaczad prezenty, wszystkie chińskie, masowe, najważniejsze, że za drogie. To już lepiej schować całą kasę do skarpety...

No właśnie. U nas możecie wydziergać nawet skarpety. Jedyne w swoim rodzaju, edycja limitowana, najlepiej od razu nie do pary, bo jedna i tak się zgubi. Tym razem Pani Ewa w specjalnej odsłonie swoich warsztatów nauczy nas samodzielnie tworzyć mięciutkie kubraczki dla bombek, wełniane ozdoby nietłukące, a nawet milusie sweterkowe kosmetyczki, które zaradne gospodynie mogą wykorzystać jakoŚ torby na prezenty! Czy istnieją lepsze podarunki od tych własnoręcznie zrobionych? Dla których ktoś poświęcił cenny czas i kawał serducha, precyzyjnie i cierpliwie szydełkując najtrudniejsze wzory i szablony. A które jeszcze przed chwilą czuły ciepło troskliwych rąk i są wręczane z pragnieniem spełnienia wszystkich życzeńŚ Takie cuda tylko u nas! Zapewniamy materiały i świąteczną, bombastyczną atmosferę.

I przechodząc w mig do puenty

Dziergaj bliskim swe prezenty

Świąteczne heklowanie w Domu Kultury

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również