Wiadomości z Żor

Sukces zawodowy Dąbrowskiego Klubu Karate

  • Dodano: 2021-07-06 06:30, aktualizacja: 2021-07-06 06:46

Kolejny bardzo dobry start zaliczyli reprezentanci Dąbrowskiego Klubu Karate trenujący w Akademii Karate Kyokushin podczas Ogólnopolskiego Turnieju Sari Cup w Żorach.

Pośród ponad 320 startujących zawodnicy zdobyli 6 medali startując w konkurencjach kata i kumite

Miejsca na podium zajęli;

Maksymilian Olczyk - I miesiące kat. kumite semi kontakt młodzików - 45kg, Mikołaj Michalik - III miejsce kat. kumite semi kontakt młodzików - 55kg, III miejsce kata, Igor Klimczyk - III miejsce kat. kumite semi kontakt  młodzików - 45kg, Kacper Buchwald  - III miejsce kat. kumite semi kontakt kadetów +40kg, Szymon Burski - III miejsce kat. kumite semi kontakt kadetów - 35kg, IV miejsce kata.

Gratulacje za dobry start w turnieju oraz zwycięskie walki w eliminacjach należą się również dla Jakub Wiślak, Ksawery Knapek, Dudek Stanisław, Jakub Niepsuj. Wszyscy zawodnicy wygrali swoje pierwsze walki, niestety musieli uznać zwycięstwo swych przeciwników w kolejnych etapach turnieju.

Cieszymy się z kolejnego dobrego startu tak dużej grupy naszych zawodników. Tym bardziej cieszą zdobyte medale a wśród nich naszych członków Kadry Śląska: Maksa, Igora i Mikołaja, których start i wynik potwierdzają dobry poziom i przygotowanie. Taki występ dobrze rokuje i pozwala myśleć z optymizmem o kolejnych startach. W tym roku Dabrowski Klub Karate obchodzi 35 lat swojej działalności szkoleniowej i wychowawczej i jest bardzo budujące to, że mamy kolejne pokolenie utalentowanych i zaangażowanych zawodników z którymi wierze, że można sięgać po jeszcze nie jedne medale w tym medale na  Mistrzostwach Polski i Europy – mówi trener zawodników Artur Sroka. 

Funkcję sędziów podczas turnieju pełnili sensei Artur Sroka i Dariusz Jarczyński a sekundanta i opiekuna zawodników Norbert Sroka. Organizatorem turnieju był Klub Karate Shogun w Żorach kierowany przez sensei Dariusza Kudyka.

Dąbrowski Klub Karate zaprasza na otwarte treningi w wakacje, które odbywać się będą w ramach prowadzonej przez klub Akcji Lato i Letniej Akademii Karate. Zainteresowanych udziałem w zajęciach i wakacyjną przygoda z karate zapraszamy do kontaktu z organizatorami pod tel. 504 296 601 oraz na www.terminatus.pl i https://www.facebook.com/klub.terminatus. 

 

Sukces zawodowy Dąbrowskiego Klubu Karate

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również