Wiadomości z Żor

Spełnij marzenia o własnym M z Liderem!

  • Dodano: 2018-02-21 19:00

Chcesz kupić mieszkanie, sprzedać dom albo szukasz idealnej działki budowlanej? W Lider Nieruchomości znajdziesz swoje cztery kąty! Firma współpracuje z Silesia.info.pl.

Biuro nieruchomości Lider pomogło już setkom osób marzącym o własnym M w Żorach i okolicy. Znajdziemy tu nie tylko sprawdzone ogłoszenia, ale i sami możemy takie zamieścić, gdy zależy nam na szybkiej sprzedaży mieszkania, domu, kamienicy czy ziemi.

Biuro poda nam pomocną dłoń także przy załatwianiu formalności związanych z kredytem.

Współpracujemy z kancelariami notarialnymi, radcami prawnymi, bankami, doradcami w zakresie udzielania kredytów hipotecznych, rzeczoznawcami majątkowymi, deweloperami, biurami projektowymi i geodezyjnymi. Kilkuletnie doświadczenie na rynku nieruchomości pozwala nam zapewnić kompleksową i rzetelną obsługę na najwyższym poziomie – dodaje Katarzyna Kurasińska, właścicielka biura

A może zastanawiasz się nad zamianą lokali, ale nie wiesz, czy wyjdziesz na swoje? Zadzwoń lub zajrzyj do siedziby Lider Nieruchomości przy ulicy Szerokiej 5, naprzeciw Herbaciarni i Figloraju, a uzyskasz konkretną pomoc i cenne wskazówki. Biuro doświadczenie czerpie z pomyślnie zrealizowanych transakcji!

Aktualne oferty można zobaczyć na stronie internetowej firmy.

Więcej informacji TUTAJ.


Źródło: Redakcja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.