Wiadomości z Żor

Śmiertelny wypadek na żorskim odcinku autostrady A1!

  • Dodano: 2021-11-03 08:45, aktualizacja: 2021-11-03 09:02

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło na żorskim odcinku autostrady A1. W miniony piątek zderzyły się tam cztery pojazdy, w tym dwa samochody dostawcze. W wyniku odniesionych obrażeń śmierć poniósł 60-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju.

Tragiczny wypadek na autostradzie A1. Zderzyły się cztery pojazdy

Do zdarzenia doszło w miniony piątek 29 października po godzinie 10:00. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący renault trafikiem, 50-letni mieszkaniec województwa małopolskiego, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył hyundaia. Ten z kolei siłą uderzenia zderzył się z jadącym przed nim renault masterem, a następnie dostawczy renault uderzył w tył skody.

Śmiertelny wypadek w Żorach. Zginął 60-letni mężczyzna z Jastrzębia-Zdroju

W wyniku zdarzenia poważnych obrażeń ciała doznał 50-letni kierowca renault, a także 60-latek jadący hyundaiem, w związku z czym obydwaj zostali przetransportowani do szpitala. 63-latkowi z Rawicza kierującemu drugim renault oraz 30-letniej Czeszce jadącej skodą na szczęście nic się nie stało. Niestety obrażenia, jakich doznał 60-letni jastrzębianin były na tyle poważne, że mężczyzna pomimo udzielonej pomoc zmarł.

Policjanci wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. Wiadomo, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.