Wiadomości z Żor

Relacja z Pikniku Ekologicznego i gry terenowej "Lufcik na tropie czystego powietrza"

  • Dodano: 2024-07-01 09:15, aktualizacja: 2024-07-01 10:21

W ramach Ekopikniku w Parku Cegielnia, odbyła się fascynująca Gra Terenowa pod nazwą "Lufcik na tropie czystego powietrza". Wydarzenie to zgromadziło liczne rodziny, młodzież oraz dzieci, które rywalizowały w przyjaznej atmosferze o ciekawe nagrody.

"Lufcik na tropie czystego powietrza"

Do udziału w zabawie zgłosiły się aż 22 zespoły, które z entuzjazmem podjęły wyzwanie. Trasa gry terenowej była starannie zaplanowana, prowadząc uczestników przez różnorodne stacje, gdzie czekały na nich zadania związane z ekologią, ochroną środowiska i edukacją na temat czystego powietrza.

Po ukończeniu części terenowej gry każda z drużyn otrzymała nie tylko interesujące gadżety ekologiczne projektu „Śląskie. Przywracamy błękit”, ale także symbol kampanii "Bierzemy powietrze pod swoje skrzydła" – Papugę Lufcika, które będą przypominać o wspólnych wysiłkach na rzecz czystego powietrza w regionie Śląska.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom za wspólnie spędzony czas oraz za zaangażowanie w działania na rzecz ochrony środowiska - przekazuje żorski magistrat.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również