Wiadomości z Żor

Przystanek Żory 2023. Znamy już artystów, którzy zagrają w Parku Cegielnia!

  • Dodano: 2023-08-01 11:00

Już w sierpniu na terenie Parku Cegielnia odbędzie się kolejna edycja festiwalu Przystanek Żory. Sprawdź, kto wystąpi na scenie i jakie dodatkowe atrakcje przygotowano!

Wkrótce Przystanek Żory. Poznaj tegorocznych artystów!

Już w weekend 12 i 13 sierpnia w żorskim Parku Cegielnia ponownie rozbrzmi dobra muzyka i zabawa podczas 6. edycji festiwalu Przystanek Żory. Na scenie wystąpią znakomici rockowi artyści, dobrą zabawę zapewnią Eksplozje Kolorów, a dodatkowo podczas tej edycji zorganizowana zostanie specjalna strefa dla dzieci.

- Nasz festiwal to dwa dni przepełnione muzyką, dobrą zabawą, świetnymi imprezami towarzyszącymi i innymi atrakcjami. W tym roku organizujemy również strefę dla dzieci. Spotkajmy się w Żorach! - przekazują organizatorzy w opisie wydarzenia.

Przystanek Żory - program

Tegoroczna edycja wydarzenia rozpocznie się w sobotę 12 sierpnia o godzinie 15:00. Jako pierwszy na scenie wystąpi zespół Pull The Wire, a następnie zespoły Free Air, Kingsphere, Iksy, Gorgonzolla i Trzy Promile, a na zakończenie dnia usłyszymy zespół Proletaryat.

W niedzielę 13 sierpnia na żorskiej scenie od godziny 15:00 zagrają zespoły: Vademecum, Taint, De Łindows, Bruklin oraz Zenek Kupatas. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Farben Lehre.

Podczas festiwalu zaplanowano również liczne atrakcje dodatkowe. Pomiędzy koncertami odbędą się wyrzuty kolorów, czynne będą karuzele, atrakcje dla najmłodszych, strefa gastronomiczna, food trucki oraz wyznaczone zostanie pole namiotowe. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny.

Przystanek Żory 2023. Znamy już artystów, którzy zagrają w Parku Cegielnia!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również