Wiadomości z Żor

Prezydent Waldemar Socha z prestiżowym tytułem Lidera XXI wieku!

  • Dodano: 2021-09-01 08:00, aktualizacja: 2021-09-01 08:31

W hotelu Kotarz w Brennej odbyła się Konferencja podsumowująca tegoroczną edycję programu „Lider z Powołania/Kobieta Charyzmatyczna - Charyzma+Powołanie”, której organizatorem jest redakcja magazynu Why Story. Specjalną nagrodę otrzymał Waldemar Socha, Prezydent Miasta Żory, który jako jedyny w tym roku został wyróżniony tytułem Lider XXI wieku!

- Celem programu Lider z powołania jest wyłonienie i nagrodzenie zaangażowanych oraz charyzmatycznych menadżerów – liderów w różnorodnych dziedzinach: kulturze i sztuce, sporcie, gospodarce, czy na polu społecznym, w celu promowania pozytywnych postaw oraz rozwoju synergii reprezentowanych środowisk. Lider z powołania dba o rozwój swoich pracowników, nie tylko realizację celów zawodowych, ale także o zadowolenie całego zespołu z atmosfery pracy, wspiera kwestie ekologiczne, kulturę, sztukę, sport oraz działania charytatywne. Ważnym celem Programu jest także integracja różnych środowisk w celu podjęcia dalszych działań na polu gospodarczym oraz społecznym – wyjaśnia redakcja magazynu Why Story.

Wyróżnione osoby, które w poprzednich latach otrzymały już  tytuł  Lider z powołania, a nadal się rozwijają i wyróżniają, mają szansę zostać uhonorowani prestiżowym wyróżnieniem dla Liderów XXI w. Taki tytuł otrzymał w tym roku Waldemar Socha – Prezydent Miasta Żory. Prezydent Żor z tej okazji udzielił obszernego wywiadu, który będzie można przeczytać w najnowszym wydaniu magazynu Why Story.

Warto wspomnieć, że nie był to jedyny żorski akcent podczas konferencji w Brennej. Anna Ujma, pracująca przez wiele lat jako Pełnomocnik Prezydenta, a obecnie dyrektor Galerii Wiślanka została wyróżniona tytułami Kobieta Charyzmatyczna w mediach i Kobieta Społeczna.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.