Wiadomości z Żor

Poczuj amerykański klimat i przyjdź na wyjątkowy koncert do restauracji „Texas”

  • Dodano: 2021-09-23 10:00, aktualizacja: 2021-09-23 11:01

Restauracja „Texas” w najbliższą sobotę, 25 września zapewni mnóstwo pozytywnych emocji w klimacie prawdziwej Ameryki. Przyjemną mieszankę muzyki country, rocka, bluesa dostarczy polsko-amerykański band BOX CANYON.

Sobotni wieczór warto spędzić w Restauracji „Texas”, znajdującej się na terenie Parku Rozrywki TWINPIGS w Żorach. Wyjątkowy koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Prowadzona przez wokalistę i gitarzystę Jeffa Shiffmana kapela, wprowadzi każdego w niesamowicie energetyczne klimaty. Już niedługo ukaże się ich kolejna płyta i na pewno zaprezentują podczas koncertu wiele nowych kompozycji.

Polsko-amerykański band BOX CANYON

Zespół tworzy trzech Polaków -  Michał Rostański, Artur Iwanecki i Karol Foltyński oraz twórca całego zamieszania - Amerykanin z Nowego Jorku - Jeff Shiffman. Box Canyon pojawia się na scenach w całej Polsce, występując na największych polskich festiwalach country i rocka, wraz z takimi wykonawcami jak Dżem, Big Cyc, Cree, Lonstar, Koniec Świata i z wieloma innymi. Piosenki zespołu puszczane są w ogólnopolskich stacjach radiowych, a „Art of the Ride” stał się hymnem Ogólnpolskiego Festiwalu Filmów Motorowych pod tym samym tytułem. W 2016 roku zespół nagrał swoją pierwszą płytę pt. „The B-side”, a w 2021 roku ukaże się ich drugi album – „Outside The Box”. Powstały w Katowicach band jest na polskim rynku unikalny ze względu na oryginalność amerykańskiego brzmienia, a na scenie prezentuje dźwięki tak zwanej Americana, będącej mieszanką ulubionych jankeskich rytmów.

Sobotni koncert będzie pierwszym z cyklu muzycznych wydarzeń, które umilą jesienne wieczory. Tydzień później, 2 października wystąpi okrzyknięta przez media polską Janis Joplin - Ela Dębska z zespołem. Natomiast 9 października wystąpi ze swoim zespołem Maciej Lipina, współautor wielu projektów muzycznych i główny aktor słynnego spektaklu „Skazany na Bluesa”.

Bilety dostępne w Hotelu Texas w Żorach, mieszczącym się pry ul. Katowickiej 24, tel. 32 416 08 88  oraz na www.ebilet.pl. Gratką dla fanów dobrej muzyki jest możliwość nabycia karnetu na wszystkie trzy koncerty w promocyjnej cenie. Osoby, które nabędą bilety w przedsprzedaży, mają szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród płytowych.

Organizatorem koncertów jest marka „Restauracje Staropolskie” i Restauracja/Pub „Texas” przy współudziale Agencji Koncertowej DAD PRODUCTION POLSKA Sp. z o.o. Główny Patron Medialny Antyradio. Partnerami są: NAM! Nasze Miasto, Dziennik Zachodni, Bilet oraz Miasto Żory. Waldemar Socha – Prezydent Miasta Żory objął cykl koncertów swoim patronatem.

Poczuj amerykański klimat i przyjdź na wyjątkowy koncert do restauracji „Texas”

Komentarze (1)    dodaj »

  • Żorek

    Ten Twinpigs to jak serial Dynastia, pozwólcie mu się wreszcie zakończyć.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również