Wiadomości z Żor

Pijany 27-latek spowodował kolizję i pobił pasażerkę! Był poszukiwany przez policję

  • Dodano: 2023-03-29 14:45

Na 5 lat może trafić do więzienia 27-latek, który doprowadził do kolizji i pobił pasażerkę. Mężczyzna jechał bez prawa jazdy, mając w organizmie prawie 1,5 promila. Okazało się też, że jest poszukiwany.

Pijany i poszukiwany spowodował kolizję i pobił partnerkę

Około północy z niedzieli na poniedziałek dyżurny żorskiej Policji otrzymał wezwanie na skrzyżowanie Alei Armii Krajowej z Aleją Zjednoczonej Europy. Miał tam zatrzymać się samochód, z którego wysiadł kierujący i pasażerka. Mężczyzna najpierw zaczął bić kobietę, a następnie odjechał z miejsca rozbitym samochodem.

Dzięki świadkom mundurowi dowiedzieli się, dokąd pojechał. Ruszyli w stronę osiedla Powstańców Śląskich, gdzie w pobliżu stacji benzynowej kierowca porzucił samochód. Chwilę później zatrzymali 27-latka. Wtedy wyszło na jaw, że mężczyzna jechał bez uprawnień i doprowadził do kolizji, mając w organizmie blisko 1,5 promila.

Jeszcze tego samego dnia 27-latek trafił na pół roku do zakładu karnego, bo jak się okazało, był poszukiwany w związku z groźbami i zmuszaniem funkcjonariuszy do odstąpienia od czynności. Był już też karany za jazdę na "podwójnym gazie".

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również