Wiadomości z Żor

Pijani mężczyźni awanturowali się w restauracji. Jeden z nich trafił już za kratki!

  • Dodano: 2023-03-16 07:30, aktualizacja: 2023-03-16 07:45

Wyzwiskami i wulgarnym zachowaniem względem klientów restauracji uwagę na siebie zwróciło dwóch mężczyzn. Kiedy w zasięgu pozostali już tylko interweniujący policjanci, to w ich kierunku skierowali swoją agresję, a także groźby i zniewagi. Sprawcom grozi teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Żory. Dwójka mężczyzn awanturowała się przy restauracji

W sobotę, około godziny 2:30 Dyżurny żorskiej komendy otrzymał wezwanie, iż w rejonie restauracji typu „fast food” awanturować ma się dwóch pijanych i agresywnych mężczyzn. Jeden z nich miał też bez przyczyny kopać i uderzać w samochód klientów oczekujących na zamówienie.

Przybyły niezwłocznie patrol na miejsce interwencji zauważył, iż mężczyźni ci przemieścili się na sąsiadującą z restauracją stację paliw. W trakcie czynności legitymowania jeden z awanturników, 21-latek, podał nieprawdziwe dane osobowe, w trakcie interwencji zachowywał się bardzo wulgarnie, pluł w ich kierunku i groził interweniującym mundurowym. Po przebadaniu na zawartość alkoholu w organizmie okazało się, że ma ich ponad 2 promile. W trakcie kontroli wyszło na jaw, iż drugi z mężczyzn - 23-letni żorzanin, był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Awanturujący mężczyźni zostali niezwłocznie zatrzymani, odpowiedzą nie tylko za awanturę w miejscu publicznym i spożywanie alkoholu. Jednemu z nich za zachowanie względem mundurowych grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również