Wiadomości z Żor

Pan Piotr padł ofiarą oszustów a jego życie stało się pasmem smutnych zdarzeń

  • Dodano: 2021-01-21 13:00

Gdy 2 lata temu okazało się że pan Piotr padł ofiarą oszustów a jego życie stało się pasmem smutnych zdarzeń, na pomoc ruszył najpierw jego imiennik który zaaranżował zbiórkę na pomagam.pl.

Początkowo zbiórka cieszyła się dużym powodzeniem jednak z czasem wpłaty były już sporadyczne

Dzisiaj po dwóch latach gdy podsumowujemy i rozliczamy zbiórkę, czujemy że jesteśmy winni Państwu , po pierwsze serdeczne podziękowania a po drugie informację na temat zbiórki. Celem zbiórki było zebranie 30 tyś złotych tak niezbędnych do normalnego funkcjonowania i spłaty zadłużenia które powstało przez naciągaczy i oszustów na których trafił pan Piotr.

Zbiórka niestety nie zakończyła się pełnym sukcesem, ale kwota 26,050 złotych (24,096 zł po odliczeniu 7,5% które inkasuje portal pomagam.pl) jest i tak ogromnym sukcesem. Wszystkich wpłacających było aż trzystu czterdziestu dwóch , co daje średnią ponad 76 złotych na osobę. Zbiórka mimo że nie osiągnęła pełnego celu , przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Mimo że kwota nie wystarczyła na pokrycie całego zadłużenia pan Piotr zyskał coś więcej, wiarę w ludzi dobrej woli i lepsze jutro.

Dzieląc się z Państwem tymi informacjami, mamy przyjemność w imieniu samego zainteresowanego zaprosić na mszę świętą dziękczynną za wszystkich ofiarodawców i organizatorów tejże zbiórki. Msza Święta odbędzie się 21 stycznia w Parafii rzymskokatolickiej św. Apostołów Filipa i Jakuba w Żorach przy ulicy Garncarskiej 16 o godzinie 18:00.

Raz jeszcze wszystkim ,wielkie podziękowania za pomoc. https://pomagam.pl/piotrkamycki

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.