Wiadomości z Żor

Ostatni dzień konkursu na projekt logo obchodów 750-lecia Miasta Żory!

  • Dodano: 2021-12-22 08:15, aktualizacja: 2021-12-22 09:19

Przyszły rok będzie wyjątkowy, gdyż Miasto Żory będzie świętowało swoje 750. urodziny! Uroczyste obchody rozpoczną się w lutym i potrwają przez cały rok. Z tej okazji Urząd Miasta Żory ogłasza konkurs na zaprojektowanie logo, które będzie promowało wydarzenia związane z tym wspaniałym jubileuszem.

Obchody 750-lecia Żor

Celem konkursu jest uczczenie 750. rocznicy powstania Miasta Żory poprzez wyłonienie najlepszego projektu logo, które będzie wykorzystywane w materiałach promocyjnych związanych z obchodami tego pięknego jubileuszu. Konkurs ma charakter otwarty i ogólnopolski, a udział w nim jest bezpłatny. W konkursie mogą wziąć udział osoby w każdym wieku, a uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 prace.

Projekt logo w wersji elektronicznej (grafika wektorowa oraz plik jpg) na dowolnym nośniku wraz z wypełnioną Kartą Zgłoszeniową należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 22 grudnia 2021 r., do godz. 14:00 w jeden z poniższych sposobów:

  • bezpośrednio do Wydziału Promocji, Kultury i Sportu, Urząd Miasta Żory, Rynek 9, 44-240 Żory (projekt logo w formie elektronicznej na nośniku w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs na logo 750-lecia Żor”),
  • pocztą na adres: Wydział Promocji, Kultury i Sportu, Urząd Miasta Żory, Rynek 9, 44-240 Żory (projekt logo w formie elektronicznej na nośniku w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs na logo 750-lecia Żor”),
  • przesłać w wersji elektronicznej na adres: wpks@um.zory.pl, w tytule wiadomości wpisując „Konkurs na logo 750-lecia Żor”. W przypadku zgłoszenia elektronicznego, do projektu należy załączyć skan podpisanej Karty Zgłoszeniowej.

O zgłoszeniu projektu w terminie decyduje data wpływu do Wydziału Promocji, Kultury i Sportu lub na adres email: wpks@um.zory.pl.

Autor najlepszego projektu otrzyma nagrodę finansową w wysokości 3 000 złotych, ufundowaną przez firmę KAPADORA Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje zawiera regulamin konkursu.

Zaprojektuj logo obchodów 750-lecia Miasta Żory i wygraj 3 000 zł!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również