Wiadomości z Żor

Magiczny występ żorzanki w The Voice Kids! Czy przeszła do kolejnego etapu?

  • Dodano: 2021-03-09 07:30, aktualizacja: 2021-03-09 08:57

13-letnia Wiktoria Kuczyńska, mieszkanka Żor, zaśpiewała w sobotnim odcinku talent show „The Voice Kids.” Swoim wykonaniem piosenki zespołu Farba oczarowała jurorów i telewidzów, co dało jej przepustkę do kolejnego etapu rywalizacji w programie.

Mała gwiazda

Wiktoria Kuczyńska, 13-latka z Żor, wystąpiła w ostatnim odcinku programu „The Voice Kids”. Wykonała piosenkę „Chcę tu zostać” zespołu Farba, podbijając swoją aranżacją tego utworu serca zarówno telewidzów, jak i jurorów. Chęć przyjęcia Wiktorii do swojej drużyny wyraziło aż 2 na 3 trenerów – Cleo oraz Dawid Kwiatkowski. Po występie dziewczynki nie zabrakło wzruszeń – 13-latka spełniła jedno ze swoich największych marzeń występując w programie. Ostatecznie zdecydowała się dołączyć do drużyny prowadzonej przez Cleo. 

Nietypowa uczestniczka

13-letnia wokalistka przyjechała na przesłuchanie z całą rodziną – mamą, tatą, bratem oraząŚ papugą.  Nelcia, egzotyczne zwierzątko dziewczynki zrobiło ogromne wrażenie na jurorach i telewidzach. Wiktoria pochwaliła się, iż nauczyła swojego pupila mówić – przyznała, że sama jest straszną gadułą, więc naturalnie jej papuga zaczęła po niej powtarzać pewne frazy. Kolorowy ptak z pewnością zostanie długo zapamiętany jako nietypowy uczestnik 4 edycji programu „The Voice Kids”.
Występ Wiktorii można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/u702qZ844KE

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również