Wiadomości z Żor

Europejski Fundusz Społeczny

  • Dodano: 2009-05-31 22:06

Jak skutecznie sięgnąć po unijne pieniądze ? Warto skorzystać z fachowej i bezpłatnej pomocy.


Konferencja inaugurująca działalność Regionalnego Ośrodka EFS w Rybniku odbędzie się 10 czerwca 2009 w Urzędzie Miasta Rybnika

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Rybniku (RO EFS Rybnik) zaprasza na konferencję inaugurującą jego działalność.

Konferencja odbędzie się w środę, 10 czerwca br. w Urzędzie Miasta w Rybniku przy ulicy ul. Bolesława Chrobrego 2 (sala konferencyjna nr 264; II piętro) w godz. 10:00-14:00.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządów terytorialnych, oświaty i biznesu z terenu objętego działaniem RO EFS w Rybniku, czyli podregionów: rybnickiego i gliwickiego (miasta: Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Zabrze i Żory oraz miasta i gminy powiatów: gliwickiego, raciborskiego, rybnickiego i wodzisławskiego).

Tematem głównym konferencji będzie przedstawienie roli czterech działających w naszym województwie Regionalnych Ośrodków EFS.

Ośrodek EFS w Rybniku przedstawi własną ofertę BEZPŁATNYCH usług szkoleniowych, doradczych oraz  informacyjnych  w zakresie wykorzystywania środków z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ośrodek przedstawi również ofertę pomocy dla tworzenia partnerstw oraz przygotowania projektów, które będą mogły uzyskać wsparcie z EFS. Ponadto uczestnicy konferencji otrzymają przystępne kompendium wiedzy na temat Europejskiego Funduszu Społecznego oraz otwartych i planowanych konkursów, w ramach których będą mogli ubiegać się o dofinansowanie ciekawych, innowacyjnych projektów.

Udział w konferencji umożliwi nawiązanie kontaktów oraz wymiany doświadczeń w zakresie ubiegania się o unijne dofinansowanie projektów a także ich późniejszej realizacji.


Konferencja jest organizowana przy wsparciu i udziale Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy oraz Urzędu Miasta Rybnik.

Kontakt do biura Ośrodka w Rybniku:
tel. 32/ 429 57 73, 32/ 429 57 75, e-mail: info_rybnik@roEFS.plŹródło: www.inkubatorrudzki.pl


 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również