Wiadomości z Żor

Charytatywny koncert dla Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Żorach

  • Dodano: 2020-05-12 08:45, aktualizacja: 2020-05-12 08:53

W najbliższy piątek, 15 maja o godzinie 19:00  nadarzy się okazja, by wziąć udział w wyjątkowym koncercie! Dlaczego wyjątkowym? Bo z własnego fotela czy kanapy będziecie mogli nie tylko posłuchać  muzyki na żywo, ale też jednocześnie wspomóc Miejski Dom Pomocy Społecznej w Żorach!

Za pośrednictwem serwisu YouTube odbędzie się transmisja koncertu prostu z żorskiego MOKu.

Zawsze podczas koncertów, w których biorę udział powtarzam, że każda złotówka ma wartość! Nieważne są wielkie sumy, lecz nawet mała pomoc, która zawsze cieszy i pokazuje dobro, którym należy obdarzać innych – mówi Jakub Koniński, współorganizator koncertu. - Miejski Dom Pomocy Społecznej w Żorach potrzebuje właśnie takiego wsparcia. Jako inicjator koncertu wierzę, że 15.05.2020 to będzie pamiętny dzień, nie tylko dla nas organizatorów, lecz także żorzan, którzy będą mieli okazję zobaczyć koncert na platformie YouTube, a także wspomóc zbiórkę charytatywną - dodaje.

Kogo będziecie mogli usłyszeć? Oto sylwetki wykonawców:

Łukasz Zimończyk: Uczestnik programu X-Factor . Na swoim koncie ma wiele nagród zdobytych na festiwalach Polskich i Zagranicznych. Występował na jednej scenie z Robertem Janowskim, Zespołem IRA, Cezarym Żakiem, Majką Jerzowską, Teresą Lipowską. Z pewnością jego marzeniem jest własna płyta i tego mu życzymy. Muzyka jest dla niego najpiękniejszą częścią jego życia.

Anna Kita : Miła, szczera i rozsądna. To, co najbardziej docenia w życiu, to miłość swoich bliskich i rodzinę. To z kim przebywa i jakimi ludźmi się otacza jest dla niej bardzo ważne. Muzyka to jej pasja z dzieciństwa, którą w dalszym ciągu kontynuuje i dzieli się nią z innymi.

Dominika Kozak : Studentka I roku studiów magisterskich na Akademii Muzycznej w Gdańsku na specjalności musical. Kocha oglądać filmy, seriale, czytać książki, ale najbardziej uwielbia śpiewać i dzielić się swoją pasja z innymi! Odtwórczyni roli Fiekły w gdyńskim ,,Ożenku" w reż. Piotra Jankowskiego. W ostatnim czasie miała okazję poznać specyfikę pracy w niemieckim teatrze przy musicalu ,,Till Ulenspiegel" w reż. Reinharda Siomona, gdzie mogła wykreować wiele ciekawych postaci w obcym języku! Aktualnie jest w trakcie prób do spektaklu ,,Eksperyment", który (z racji na obecną sytuację) został wstrzymany, ale możecie obserwować ich działania online na Facebooku! Ogromna pasjonatka musicali, fanka londyńskiego West Endu, nie może się doczekać, żeby tam wrócić i zobaczyć kilka kolejnych spektakli.

Rafał Kozik: Pełen pasji, młody, sympatyczny, przyjacielski, rozrywkowy człowiek, a co najważniejsze, ciągle idzie do przodu. Śpiew to dla niego przyjemność, chociaż ma już za sobą wiele nagród w festiwalach. Miał okazję pokazać się publiczności w programie Must be the music jak i na Festiwalu OFPA. Na co dzień pracujący specjalista pilnujący jakości w branży produkcyjnej.

Dawid Przybyło – Pianista z niezwykłymi zdolnościami. Muzyka jest jego pasją. Uczęszcza do Żorskiej Szkoły Muzycznej. Uwielbia muzykę poważną i zwierzęta. Na co dzień skromny, przyjacielski i pełen uśmiechu. Gra na pianinie sprawa mu ogromną radość, a każdy nowy utwór jest kolejnym wyzwaniem, które chce zrealizować.

Jakub Koniński – Dj, prezenter, wokalista. Od parunastu lat występujący na scenie dla przyjemności i z serca do muzyki. Zawsze wiązał życie z muzyką, dzięki której życie potoczyło się inaczej niż się spodziewał. Aktualnie niestety nie może działać w swojej pasji przez obecną sytuację. Ma za sobą wiele życiowych osiągnięć, a przede wszystkim nie boi się ryzyka. Pomysły ciągle narastają w jego głowie by wszystkich zarazić miłością do muzyki oraz pokazać jak wielką ma wartość. Wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Żorach jest organizatorem wydarzenia.

Link do koncertu będzie podany już za kilka dni przez Miejski Ośrodek Kultury jak i na facebooku Dj/Prezenter Jakub Koniński.

Charytatywny koncert dla Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Żorach

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.