Wiadomości z Żor

Bolesław Piecha szefem PiS w regionie. Zastąpił Izabelę Kloc

  • Dodano: 2019-06-17 10:30

Zmiany personalne w regionalnych strukturach Prawa i Sprawiedliwości. Pieczę nad okręgiem rybnickim przejął Bolesław Piecha. Zastąpił w tej roli Izabelę Kloc, nowo wybraną europosłankę.

Decyzja prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego została przekazana przez szefa Komitetu Wykonawczego partii, Krzysztofa Sobolewskiego.

Decyzją Prezesa PiS J. #Kaczyński z dnia 11.06.2019 r., na funkcję Pełnomocnika Okręgowego @pisorgpl w Okręgu nr 30 #Rybnik powołany został Pan Bolesław Piecha. #DamyRade

— Krzysztof Sobolewski ????????100PL???????? (@AC_Sobol) 12 czerwca 2019

Były europoseł, Bolesław Piecha zastąpił na tym stanowisku Izabelę Kloc, która głosami Ślązaków dostała się w ostatnich wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Zmiany personalne w PiS po eurowyborach dotyczą również innych okręgów. W Katowicach szefem struktur partii został marszałek województwa śląskiego, Jakub Chełstowski. Pełnomocnikami zostali mianowani: w Wałbrzychu Michał Dworczyk, Sławomir Zawiślak w Chełmie i Krzysztof Stasiak w Łodzi.

Jednym z głównych zadań pełnomocników okręgowych PiS będzie w najbliższych miesiącach przygotowanie regionalnych struktur partii do wyborów parlamentarnych, które odbędą się jesienią. 

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • wal

    Jestem bardzo rozczarowany lokalnymi strukturami PiS -u,ponieważ w Żorach i okolicznych miejscowościach brakuje plakatów i nie rozreklamowali wizerunku pana prezydenta Andrzeja Dudy. Praktycznie nie było ich tak w pierwszej turze wyborów jaki teraz przed 2-gą turą. Jest to przykre i pokazuje lekceważący stosunek do wyborców tego ugrupowania panie Piecha .

  • kajtek

    i tak nic się nie zmieni

  • jorg z rybnika

    wstyd

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.