Wiadomości z Żor

Bezpłatne kursy i szkolenia zawodowe dla osób bezrobotnych w Żorach

  • Dodano: 2020-07-08 11:30

Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych prowadzi nabór chętnych na darmowe kursy i szkolenia zawodowe, w ramach projektu pn. „9.1.2. Kolej na zmianę – kompleksowe działania na rzecz mieszkańców obszarów rewitalizowanych”. Szkolenia są przeznaczone dla osób długotrwale bezrobotnych, przede wszystkim dla tych które zamieszkują osiedle Gwarków oraz dzielnicę Śródmieście wraz z zachodnią częścią dzielnicy Kleszczówka. 

Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami, które chcą wrócić na rynek pracy. Pomoc kierowana jest do osób długotrwale bezrobotnych, zamieszkujących dzielnice Żor objęte Lokalnym Programem Rewitalizacji. Projekt oferuje pełne wsparcie w procesie powrotu na rynek pracy. Dysponujemy zapleczem specjalistów, którzy na bieżąco analizują sytuację na rynku pracy – mówi Bożena Bilich, koordynatorka projektu z Żorskiego Centrum Organizacji Pozarządowych.

Aby wziąć udział w darmowym kursie lub szkoleniu wystarczy umówić się na wizytę w  Żorskim Centrum Organizacji Pozarządowych. Osoby zainteresowane spotkają się tam z doradcą zawodowym oraz psychologiem, którzy pomogą im w wyborze właściwego kierunku rozwoju na rynku pracy. Następnie uczestnicy projektu są indywidualnie kierowani na kursy, zgodne ze swoimi zainteresowaniami oraz predyspozycjami.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 32 43 55 111 lub pisząc maila na adres biuro@cop.zory.pl.

Projekt „9.1.2. Kolej na zmianę – kompleksowe działania na rzecz mieszkańców obszarów rewitalizowanych” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w  ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również