Wiadomości z Żor

7-letnia Agatka z Żor swoimi kolorowymi pracami dziękuje służbom za ich poświęcenie

  • Dodano: 2020-04-01 09:45

7-letnia Agatka jest córką policjanta z Żor. Podobnie, jak tysiące innych dzieci od ponad dwóch tygodni nie chodzi do przedszkola.

Pomimo młodego wieku rozumie jak trudno jest walczyć z epidemią i dziękuje służbom mundurowym za poświęcenie. Jej piękne, kolorowe prace można podziwiać w oknie, na trzecim piętrze budynku.

Wyjątkowe podziękowania dla policjantów, ratowników medycznych i żołnierzy stworzyła Agatka Kozyra z Żor

Swoje prace powiesiła w oknie i liczy na to, że dostrzegą je nie tylko przedstawiciele służb mundurowych, ale i mieszkańcy. 7-latka podobnie jak wiele innych dzieci tęskni za przedszkolem, placem zabaw i przyjaciółmi, wie jednak, że póki co musi zostać w domu. Aby dać upust swoim dziecięcym emocjom, sięga po kredki i maluje, a jej prace wzruszają i pokazują niezwykłą dojrzałość dziewczynki.

Dziękujemy Agatce za wspaniałą niespodziankę i zachęcamy inne dzieci, aby poszły jej śladem. Patrolując ulice miasta, z przyjemnością zajrzymy do Waszych okien, a jeśli pojawią się w nich kolorowe rysunki, będzie nam niezwykle miło - piszą na swojej stronie żorscy policjanci. #Zostańciewdomu i malujcie dla nas!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.