Wiadomości z Żor

43-latek z Żor wpadł przez kradzież sklepową. Był poszukiwany listem gończym!

  • Dodano: 2023-05-16 09:15

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Pszowie rozpoznali i zatrzymali sprawcę kradzieży piwa. Mężczyzna legitymował się nieswoim dowodem osobistym, jednak mundurowi szybko ustalili jego prawdziwe dane. Okazało się, że nie chciał on podać swoich prawdziwych danych, ponieważ był poszukiwany listem gończym w celu odbycia dwóch zaległych kar więzienia.

Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce policji

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Pszowie zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej, do której doszło chwilę wcześniej w jednym ze sklepów przy ulicy Konopnickiej w Pszowie. Policjanci ustalili, że mężczyzna ukradł 4-pak piwa, a następnie uciekł. Dzielnicowi zauważyli opisanego mężczyznę na ulicy Paderewskiego w Pszowie. Jak się okazało miał on przy sobie skradzione wcześniej piwo. Mężczyzna legitymował się obcym dowodem osobistym, jednak policjanci bardzo szybko ustalili jego prawdziwe dane. Wyszło na jaw, że mężczyzna posługiwał się skradzionym dowodem osobistym, ponieważ był poszukiwany listem gończym. Miał on do odsiadki 2 wyroki, 8 miesięcy oraz rok i 6 miesięcy więzienia. Został przez dzielnicowych zatrzymany. Stróże prawa znaleźli u niego ponadto 3 listki LSD.

Za kradzież alkoholu, 43-letni mieszkaniec Żor został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.43-latek trafił za kratki, gdzie odsiedzi zaległe kary. Mężczyzna odpowie też za posiadanie narkotyków, kradzież dowodu osobistego oraz posługiwanie się nim, grozi mu kara 3 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również