Wiadomości z Żor

41-latek podczas awantury uderzył rozbitym kuflem innego mężczyznę

  • Dodano: 2019-09-02 12:00

W nocy z piątku na sobotę policjanci zatrzymali 41-latka, który podczas awantury uderzył innego mężczyznę rozbitym kuflem i spowodował u niego obrażenia ciała.

Ranny mężczyzna trafił do szpitala

Stróże prawa, pomimo utrudnionego kontaktu z pokrzywdzonym zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zarzutu sprawcy uszkodzenia ciała.


Do zdarzenia doszło na osiedlu Pawlikowskiego. Ok. godz. 3.30 policjanci zostali wezwani do jednego z lokali, gdzie wywiązała się awantura pomiędzy klientami. Jak ustalili mundurowi mężczyźni pokłócili się, a chwilę później zaczęli szarpać. W czasie bijatyki jeden z nich chwycił rozbity kufel i uderzył nim drugiego w okolice skroni. Ranny 39-latek został przetransportowany przez pogotowie ratunkowe do szpitala, a 41-latek trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci po tym jak ustalili przebieg zdarzenia zebrali materiał dowodowy, który pozwolił wczoraj na przedstawienie zarzutów 41-latkowi. Mężczyzna przyznał się, że faktycznie dopuścił się czynu, jednak jak twierdzi w obronie własnej. 41-latek złożył też wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.