Wiadomości z Żor

29 - letni mężczyzna odpowie za posiadanie dopalaczy

  • Dodano: 2019-01-15 11:00

29-letni kierowca z powiatu rybnickiego odpowie za posiadanie dopalaczy. Zabronione substancje znaleźli u niego żorscy policjanci, którzy postanowili skontrolować jego samochód. Okazało się, że mężczyzna nie tylko ukrył je w schowku, ale miał też przy sobie. 

Policjanci skontrolowali osoby siedzące w samochodzie

Policjanci patrolujący miasto zauważyli nieopodal centrum zaparkowany w ciemnej uliczce pojazd, który wzbudził ich podejrzenie. Postanowili skontrolować osoby siedzące w środku, które na ich widok zaczęły się nerwowo zachowywać.

Z każdą minutą kontroli zarówno kierowca, jak i pasażer okazywali coraz większe zdenerwowanie, a chwilę później wyszło na jaw, że powodem są dopalacze ukryte w schowku pojazdu. Zabronione substancje mundurowi znaleźli również u 29-latka...

Co grozi zatrzymanym mężczyznom za posiadanie dopalaczy?

Obaj mężczyźni trafili na komendę, gdzie starszy z nich usłyszał zarzuty. 29-latek przyznał się do posiadania dopalaczy, które rzekomo posiadał na własny użytek.

Przypominamy, że od sierpnia 2018r. dopalacze są traktowane jak narkotyki, a za ich posiadanie grozi do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również