Podsumowanie okresu Wszystkich Świętych na żorskich drogach

Czas czytania: 1 min.

Zakończyła się już policyjna akcja “Wszystkich Świętych”, która przeprowadzona została w okresie od 31 października do 2 listopada. Można powiedzieć, że apele o ostrożność poskutkowały bezpieczeństwem! Na żorskich drogach doszło wyłącznie do kilku zdarzeń drogowych, w których nikt nie został ranny.

Policjanci podsumowali akcję “Wszystkich Świętych”

Policyjne działania “Wszystkich Świętych” trwały od 31 października do 2 listopada. W tym okresie żorscy stróże prawa czuwali nad bezpieczeństwem, a także płynnością ruchu na większości ciągów komunikacyjnych, aby każdy mógł bezpiecznie dojechać i wrócić z odwiedzin grobów swoich bliskich. W tym czasie na żorskich drogach doszło tylko do 8 kolizji drogowych, z których większość miała miejsce w miniony piątek.

Mundurowi nie ujawnili kierowców prowadzących pojazdy pod wpływem alkoholu. Korzystanie z dróg to odpowiedzialność również za życie innych użytkowników dróg. Jak widać, w tym roku policyjne apele poskutkowały!

Tagi:

Autor / Źródło
Wioletta Baborska / KMP Żory

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe