MOSiR zaprasza na zajęcia na siłowni “pod chmurką”

Czas czytania: 2 min.

Już 7 sierpnia o godzinie 17:00 w Parku Cegielnia odbędą się treningi na siłowni zewnętrznej, prowadzone przez doświadczonego trenera personalnego Pawła Żurka.

Wakacje na sportowo: Akcja Lato z MOSiR Żory

Podczas zajęć uczestnicy będą mogli nauczyć się poprawnego korzystania z urządzeń siłowych, co pozwoli na efektywne zwiększenie kondycji fizycznej poprzez regularny trening. Dodatkowo, zajęcia będą okazją do zdobycia wiedzy na temat zdrowego odżywiania, co jest kluczowe dla utrzymania dobrej formy i zdrowia.

Efektywne wykorzystanie wolnego czasu

Organizatorzy podkreślają, że uczestnictwo w zajęciach to świetny sposób na efektywne zagospodarowanie wolnego czasu, łącząc przyjemne z pożytecznym. Program skierowany jest do osób w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Szczegółowe informacje

Regulamin, oświadczenia oraz dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej MOSiR Żory pod adresem www.mosir.zory.pl. W razie pytań, zainteresowani mogą skontaktować się z działem sportu ( hala sportowa) pod numerem telefonu: (32) 43 41 172 wew. 14.

Autor / Źródło
Justyna Dudek / MOSiR Żory

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe