Mężczyzna ukradł kapsułki, potem groził – zatrzymanie 30-latka w Żorach

Czas czytania: 2 min.

Żorscy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę z Rybnika, który dopuścił się kradzieży zuchwałej w jednym ze sklepów w Żorach. Mężczyzna próbował uciekać, ale jego plany pokrzyżował właściciel sklepu, który ujął sprawcę. Podczas próby zatrzymania, mężczyzna zaczął zachowywać się agresywnie, grożąc innym osobom.

Agresywny sprawca kradzieży zatrzymany przez policję w Żorach

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 11:00 w sklepie przy ul. Mikołowskiej w Żorach. Sprawca wszedł do sklepu i skradł kapsułki do prania warte 70 złotych. Po wyjściu ze sklepu próbował uciekać, ale właściciel szybko go ujął. Mężczyzna zaczął krzyczeć, szarpać się i grozić zarówno właścicielowi, jak i innym osobom, które próbowały pomóc. Zatrzymany mężczyzna nie tylko dopuścił się kradzieży zuchwałej, ale także miał na koncie inne przestępstwa, w tym wielokrotne kradzieże z włamaniem. Podczas popełniania tych czynów używał karty bankomatowej należącej do innej osoby.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna popełniał przestępstwa w warunkach powrotu do przestępstwa (recydywy). Został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe