Kino Na Starówce przedstawia wiosenny repertuar „Czwartków Konesera”
Wiosenny cykl dla miłośników kina wraca do Żor z nowymi tytułami. Kino Na Starówce przedstawiło repertuar „Czwartków Konesera”, obejmujący seanse od 19 marca do 30 kwietnia 2026 roku, z jednym wyjątkiem — pokaz zaplanowany na 25 marca odbędzie się w środę.
Jak wygląda repertuar „Czwartków Konesera” w Żorach?
W programie wiosennego cyklu znalazło się siedem tytułów. Seanse zaplanowano od drugiej połowy marca do końca kwietnia. Repertuar obejmuje filmy: „Wielki Marty”, „Jedna bitwa po drugiej”, „Miłość, która zostaje”, „Bez wyjścia”, „Ostatnia sesja w Paryżu”, „Nie ma duchów w mieszkaniu na Dobrej” oraz „Mów mi Jimpa”. Choć cykl funkcjonuje pod nazwą „Czwartki Konesera”, jeden z pokazów zaplanowano wyjątkowo na środę, 25 marca 2026 roku. Tego dnia widzowie zobaczą film „Jedna bitwa po drugiej”. To jedyna zmiana względem stałego układu tygodnia w opublikowanym harmonogramie.
Harmonogram seansów w Kinie Na Starówce
W repertuarze znalazły się:
- 19 marca 2026 roku (czwartek) – „Wielki Marty”
- 25 marca 2026 roku (środa) – „Jedna bitwa po drugiej”
- 2 kwietnia 2026 roku – „Miłość, która zostaje”
- 9 kwietnia 2026 roku – „Bez wyjścia”
- 16 kwietnia 2026 roku – „Ostatnia sesja w Paryżu”
- 23 kwietnia 2026 roku – „Nie ma duchów w mieszkaniu na Dobrej”
- 30 kwietnia 2026 roku – „Mów mi Jimpa”
Wiosenny cykl potrwa do końca kwietnia
Nowy repertuar rozpisano na kilka tygodni, aż do końca kwietnia. Dla widzów najważniejsze są teraz konkretne daty i tytuły, bo to one wyznaczają plan kolejnych spotkań w ramach cyklu. Kino Na Starówce utrzymuje tym samym formułę seansów kierowanych do widzów szukających bardziej wyselekcjonowanego repertuaru.















Dodaj komentarz